pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Заключний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

На виконання листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка проведено Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта». На конкурс представлено наукові роботи найкращих студентів із різних освітніх закладів України. У наукових доробках студентів окреслено низку актуальних для методик початкової освіти проблем, виокремлено шляхи їх розв’язання, подано результати цікавих досліджень, досвід апробації сучасних методів та прийомів, висвітлено особливості проєктно-технологічної діяльності молодших школярів, специфіку використання в початковій школі програм 3D-моделювання та багато інших важливих питань початкової освітньої ланки.

У конкурсній комісії працювали 24 науковці, з-поміж яких представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Унаслідок ретельного рецензування поданих на конкурс студентських робіт сформовано та оприлюднено рейтинговий список, авторам кращих робіт надіслано запрошення для участі в підсумковій науково-практичній конференції.

04 квітня 2024 року об 11:00 відбулася підсумкова науково-практична онлайн-конференція за участю членів конкурсної комісії, студентів, наукових керівників. Молоді науковці виступили з доповідями, цікавими презентаціями своїх наукових досліджень, гідно відповіли на додаткові питання рецензентів і членів комісії. Під час конференції панувала творча, невимушена дружня атмосфера. Результати переможців оприлюднено на сайті Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Учасники творчого конкурсу, підсумкової науково-практичної конференції висловили вдячність організаторам, членам комісії, ректорату університету за відповідальність проведення подібного заходу в нелегкий для країни час, за публічність та відкритість захисту наукових робіт, прозорість критеріїв оцінювання студентських досліджень.