pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Захист магістерських досліджень зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки ОПП «Позашкільна освіта»

20.12.2023 року відбувся захист магістерських досліджень студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки ОПП «Позашкільна освіта» денної та заочної форми навчання в очному і дистанційному форматі.

Кафедра педагогіки та спеціальної освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка вітає наших талановитих, креативних, перспективних магістрантів з успішним захистом та завершенням навчання і бажає подальшої професійної самореалізації!!!

Повідомлення підготувала Савченко Н. С.