pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Бабенко Тетяна Василівна

babenkoкандидат педагогічних наук, доцент

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2002 р. Спеціальність ПМСО. Історія. Кваліфікація: вчитель історії і правознавства;

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В Винниченка, 2003. Спеціальність ПМСО. Історія. Кваліфікація: магістр педагогічної освіти. Викладач історії.

Напрям наукової та професійної діяльності: формування професійної культури майбутнього вчителя; соціально-професійне становлення фахівця.

Тема кандидатської дисертації: Умови формування інформаційної культури майбутніх учителів історії у процесі професійної підготовки (2008 р.)

Транслітерація імені: Babenko Tetyana

ORCID ID0000-0001-5085-2779

Профілі: Google ScholarWeb of Science

Дисципліни, які викладає: Педагогіка, Методика викладання у вищій школі.

Публікації: автор понад 40 публікацій.

Основні публікації

Монографія

1. The development of information culture of the future teacher of history // Development and modernization of pedagogical and psychological sciences: experience of Polandand prospects of Ukraine: Collective monograph. Vol. 1. Lublin: Izdevnieciba «Baltija Publishing», 2017. 336 р. ISBN 978-9934-8675-9-0

Навчальні посібники:

1. «Основи інформаційної культури майбутніх учителів історії», «Управлінська майстерність керівника закладу освіти», «Управління методичною роботою навчального закладу», «Основи професійного становлення керівника навчального закладу» (у співавторстві).

Наукові публікації у періодичних наукових виданнях, які включені до наукометричних баз, зокрема Scopus, Web of Science Core Collection:

1. Babenko T. Pedagogical model of future history teachers’ information culture formation. Espacios(ISSN: 0798-1015), Vol. 39, No. 5, 2018- Scopus http://revistaespacios.com/a18v39n05/18390518.html
  2. Haleta,Y., Filonenko,O., Ratsul, O., Ratsul, A., Babenko, T. (2021). The Main Factors Influencing the Socialization of Students in Post Pandemic Period. Postmodern Openings. 12(3). - Web of Science

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. БабенкоТ.В. Особистісні характеристики в управління освітнім процесом. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки.Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2018. Випуск 166. С. 12–19.
  2. Бабенко Т. В. Розвиток цінностей інформаційної культури майбутніх вчителів історії. Рідна школа, 2017. № 3–4 (березень-квітень). С. 26–31.
  3. Бабенко Т. В. Самостійна робота студентів як засіб розвитку соціально-професійної мобільності. Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах. Запоріжжя, 2019. Випуск 62, Т. 2, 2019. С. 17–
  4. Бабенко Т. В. Розвиток управлінської культури керівника закладу освіти в процесі магістерської підготовки. Інноваційна педагогіка. Одеса, 2019. Випуск 10. Т. 1.С. 78–
  5. Бабенко Т. В. Творче освітнє середовище як умова розвитку соціально-професійної мобільності майбутнього викладача. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки.Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2022. Випуск 204. С. 90-94.