ФОРМУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

УДК 004: 378.147

Грицук Юрій, Грицук Оксана

Донбаська національна академія будівництва і архітектури, м. Краматорськ, Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Бахмут

У контексті мультимедійного освітнього середовища закладу вищої освіти (МОС ЗВО) використання мультимедіа як особливого класу програмного й апаратного забезпечення, глобальної мережі Internet та дистанційних навчальних курсів дозволяє активізувати пізнавальну діяльність і творчі здібності здобувачів [1]. Мультимедійні компоненти не замінюють навчальний зміст або освітній процес. За допомогою цих посередників між тим, хто навчає, і тим, хто навчається, створюються умови для сприймання, передачі, засвоєння навчального матеріалу. Використання інформаційно-пошукових систем, освітніх порталів, бібліотечних каталогів, файл-серверів сприяє підвищенню якості освіти.