МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Інститут  педагогіки НАПН України
Кіровоградський державний педагогічний університет
імені Володимира Винниченка (м. Кіровоград, Україна)
Тракійський університет (м. Стара Загора, Болгарія)
УО Гомельський державний університет ім.  Ф.Скорини
 (м. Гомель, Республіка Білорусь)
Природничо-гуманітарний університет (м. Седльце, Республіка Польща)
Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
Полтавський національний педагогічний
університет імені В.Г.Короленка (м. Полтава, Україна)

III Міжнародної науково-практичної

ІНТЕРНЕТ-конференції

«ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ В УМОВАХ  ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ»

22 травня 2015 року

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «Проблеми професійного становлення майбутнього фахівця в умовах  ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО освітнього простору»

22 травня 2015 – проведення конференції:

9.00 – 16.00 –   робота у секціях;

Увага! Усі повідомлення у розділі ОБГОВОРЕННЯ кожної секції модеруються!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ!

Для попереднього ознайомлення та обговорення на сайті представлено авторські оригінали наукових статей. Відредаговані матеріали будуть опубліковані у збірнику наукових праць Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наукові записки. Серія : Педагогічні науки», який внесено до переліку наукових фахових видань України (затверджено постановою президії ВАК України від 16 грудня 2009 р. № 1 05/6).

Вітальне слово доктора філологічних наук, професора, ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олега Анатолійовича Семенюка.

Привітання учасникам науково-практичної конференції доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри дидактики – лабораторії  дошкільного виховання Природничо-гуманітарного університету (м. Седльце, Республіка Польща), дійсного члена Міжнародної слов’янської академії освіти ім. Я. А. Коменського, дійсного члена Міжнародної  асоціації професорів слов’янських країн Анни Клім-Клімашевської:

Уважаемые организаторы и участники ІІІ Международной Интернет-конференции!

Сердечно приветствую Вас от лица польских коллег – преподавателей и студентов гуманитарного факультета Института педагогики Естественно-гуманитарного университета в г. Седльце (Республика Польша).

Город Седльце –  четвертый по величине город в Мазовецком воеводстве.Его история связана с фамилиями  знатных дворян Чарторыжских и Огиньских. Гимном города Седльце является знаменитый полонез "Прощание с Отчизной", известный как "Полонез Огиньского".

Наш университет – это государственное высшее учебное заведение, основанное в 1969 году как Высшая Учительская Школа, которую несколько раз переименовывали – сначала в Высшую Педагогическую Школу, а затем – в Высшую Сельскохозяйственно-Педагогическую школу. В 1999 г. заведениеполучило название Подляская Академия (AkademiaPodlaska), на базе которой в 2010 г. и был создан Естественно-гуманитарный университет.

Сегодня Естественно-гуманитарный университет. в г. Седльце является высшим учебным заведением, хранящим и продолжающим лучшие традиции современной академической науки в единстве с повседневной педагогической практикой. Мы активно поддерживаем инициативу Кировоградского государственного педагогического университета имени Владимира Винниченко в проведении Международной Интернет-конференции и считаем, что это прекрасный повод для обмена научными идеями между учеными Украины и Польши.

Анна Клим-Климашевска,
доктор надзв., профессор хаб.,
заведующая кафедрой дидактики
Института педагогики
Естественно-гуманитарного университета в
г. Седльце (РеспубликаПольша).

Приветствие участникам ІІІ Международной Інтернет-конференции
в Кировоградском государственном педагогическом университете
имени Владимира Винниченко!

Уважаемые коллеги!

Вас приветствуют ученые из Беларуси! Гомельський государственный университет имени Франциска Скорины  – старейшее высшее учебное заведение Гомельской области, расположенное в областном центре – городе Гомеле. Профессорско-преподавательский состав нашего университета включает 40 докторов и 250 кандидатов наук, а также 209 доцентов.  Гомельский государственный университет имени Франциска Скорины славится своими прикладными и фундаментальными исследованиями в различных областях знаний.

Мы заинтересованы в международном сотрудничестве и поддерживаем контракты по осуществлению научно-исследовательской деятельности с высшими учебными учреждениями близкого и дальнего зарубежья – в том числе, и с Украиной. Желаем украинским ученым и всем участникам конференции творческих успехов в научной деятельности и развития научных связей с учеными разных стран!

Шершнев Е.Б. к.тех.н., доцент, завкафдрой общей физики
Гомельського государственного
университета имени Франциска Скорины

Вступне слово привітання завідувача кафедри мовного навчання й інформаційних технологій педагогічного факультету Тракійського університету (м.Стара Загора, Болгарія) доктора філологічних наук, професора Антоніни Колєвої Ценкової