ДЕРЖАВНІ СВЯТА УКРАЇНИ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ

МУКОСЄЄНКО Ольга Анатоліївна,

вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії,

учитель методист Комунального закладу

«Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33

Маріупольської міської ради Донецької області»

ORCID ID 0000-0002-3200-1097

e-mail: mukoseenko@ukr.net

Анотація. В статті описаний експеримент, проведений автором на уроках інформатики Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області», по впровадженню ідей національно-патріотичного виховання за допомогою задач з державними святами України. Доведена доцільність використання задач з державними святами України на уроках інформатики. Проаналізовано підручники з інформатики для учнів 4-11 класів загальноосвітніх шкіл на наявність задач з державними святами України. Розроблено задачі з державними святами України з тем шкільного курсу інформатики. Представлені роботи учнів.

Ключові слова: державне свято України, загальноосвітній навчальний заклад, інформатика, патріотичне виховання.