ВИКОРИСТАННЯ МЕНТАЛЬНИХ КАРТ, СТВОРЕНИХ У ХМАРНИХ СЕРВІСАХ

Вінницький державний педагогічний університет

імені Михайла Коцюбинського

Копняк Наталія, Крупська Тетяна

Визначальною тенденцією розвитку національної системи освіти в Україні є її інформатизація. Використання ІКТ у навчально-виховному процесі початкової школи повинно бути підпорядковано як основній меті навчання, так і конкретним завданням, які розв’язує вчитель у ході заняття. Водночас повинні бути враховані фактори й умови, які впливають на навчальний процес, забезпечено дотримання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки [1, с. 11-12].