ВИКОРИСТАННЯ МІЖПРЕДМЕТНИХ ЗВ’ЯЗКІВ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ В ОСНОВНІЙ ШКОЛІ

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Щирбул Олександр

Постановка та обґрунтування актуальності проблеми. Сучасна реформа шкільної освіти передбачає посилення ролі особистісного підходу до навчання, широке впровадження в освітній процес трудової підготовки школярів проектних технологій, творчий підхід до засвоєння знань.

# Небога Юлія 27.11.2019, 14:26
Погоджуюсь з думкую автора, що проблеми інтеграції знань і міжпредметних зв’язків є
актуальними в контексті впровадження компетентнісног о підходу. Дякую за цікаву статтю!
# Лозовий Євгеній 26.11.2019, 23:32
Дякую за цікаву статтю! Міжпредметні зв'язки допомогають вчителю трудового навчання розв'язати велику кількість питань в процесі навчання.
# Гостик Володимир 26.11.2019, 21:41
Тема посилення міжпредметних зв'язків досить важлива, бо це допоможе розвинути в учнів комплексні і систематизовані знання. Безперечно,це питання зараз надзвичайно актуальне,і стаття є відмінним прикладом вдалого поєднання різних предметів у практичній діяльності учня.
# Донець Ігор 26.11.2019, 20:45
Дуже цікава та актуальна стаття. Сучасні учні дуже часто постають перед питанням " Для чого ми це вивчаємо? Де це нам пригодиться в житті? Вами в дуже цікавій і простій формі наведені приклади практичного застосування набутих теоретичних знань.
# Лаврусенко Анна 26.11.2019, 18:32
Дуже цікава та корисна стаття! Я Згодна з автором, що міжпредметні зв'язки позитивно виникатимуть на учнів! Адже вони в поєднанні предметів з трудових навчанням, будуть розуміти, що фізика, наприклад, важлива!
# Владислав Мітяй 26.11.2019, 16:05
погоджуюсь з думкою автора, використання міжпредметних зв'язків є дуже важливим аспектом, на міжпредметних зв'язках і тримається трудове навчання
# Рибальченко Юлія 25.11.2019, 19:47
Погоджуюсь з думкою автора всі набуті знання, уміння, навички, сформованні компетенції становлять єдине ціле. Подальше вивчення проблем інтеграції і міжпредметних звязків стане перспективою у трудовій підготовці учнів основної школи.
# Компанієць Зоя 23.11.2019, 17:54
Використання міжпредметних зв'язків є не лише важливою умовою, що забезпечує цілісність знань, але і підгрунтям для формування основних компетентностей учнів.
# Трифонова Олена 22.11.2019, 19:18
Підтримую думку автора, що в умовах інтеграційних процесів в освіті питання міжпредметних зв'язків заслуговує на увагу. Дякую за цікаву статтю