ARDUINO ЯК ІНСТРУМЕНТ STEM ОСВІТИ ШКОЛЯРІВ

Криворізький державний педагогічний університет

Криворізький природничо-науковий ліцей

Задорожній Віталій, Коновал Олександр

Автоматизовані пристрої все частіше з’являються в нашому житті, тому сучасна освіта повинна не відставати від потреб суспільства.  Разом з технічним прогресом змінюються і методи дослідницької діяльності учнів. Залучаючи дітей до поглибленого вивчення фізичних процесів, важко обмежуватися тільки вивченням фізики, дослідники повинні мати певні знання з інформатики або інженерії.

# Мелешко Євгенія 03.06.2020, 10:09
Дуже актуальне дослідження, адже с кодним днем все і більше і більше дітей, які захоплюються різними технологіями в тому числі і робототехнікою, тому, я вважаю, запровадження такої програми на уроках в школі зацікавить дітей у навчанні.
# Яна Закушняк 02.06.2020, 22:46
Досить стисла і цікава стаття!Завдяки таким технологіям ми можемо вивчати глибше і набагато цікавіше фізику, математику. На данний час діти дуже швидко опановують всі нові технології!
# Худякова Вікторія 02.06.2020, 22:23
Arduino-це сучасний спосіб вивчення фізики, який зацікавить дітей. Дякую за цікаву статтю.
# Svitlana Kozlova 27.05.2020, 23:19
Спасибі за актуальне дослідження. Так Arduino було б чудово застосовувати в STEM-освіті. На сьогодні дітям цікаво опановувати знання, що пов'язані з технологіями та робототехнікою, тому використання такої програми на уроках в школі буде відмінним методом активізації навчальної діяльності та мотивації.
# Надія Остапчук 27.05.2020, 21:35
Цікава стаття, дійсно за відносно не великі гроші можна застосовувати Ардуїно як для вивчення фізики, математики, інформатики так і трудового навчання. Все в одному. :lol:
# Олександр Мартинюк 27.05.2020, 20:26
Приємно, що є однодумці щодо впровадження та використання платформ Arduino в освітній процес. :-)
# Альона Хижняк 27.05.2020, 13:31
Гарна, цікава :-) стаття. Стисло і зрозуміло написано :lol:
# Кожина Анастасія 26.05.2020, 23:25
Було б дуже цікаво побачити один з проектів, розроблений за допомогою Arduino на власні очі. Чудово, що діти та дорослі мають можливість працювати на подібних платформах.