Деякі аспекти дистанційного навчання майбутніх вчителів технологій обробці конструкційних матеріалів

Гринь Денис

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

(Кропивницький)

Анотація. Стаття присвячена впровадженню дистанційного навчанню в вищій школі при підготовці майбутніх вчителів технологій. В статті зроблено аналіз літератури авторів, щодо цієї теми. Проаналізовані підходи та принципи дистанційного навчання не тільки в Україні а й за її межами. Виокремленні аспекти розвитку та напрямки подальшого впровадження цього напрямку освіти, який знаходить все більше розвитку в Україні. Запропоновані варіанти активізації самостійної роботи майбутнього вчителя технології через активізацію пошуково-творчого підходу до навчання на прикладі технічного предмету обробка конструкційних матеріалів. Зроблені висновки згідно обробленого матеріалу та запропонованих варіанти подальшого розвитку таких ідей.

Ключові слова: інформаційні технології, дистанційне навчання, вчителі технології, самореалізація, пошуково-творчий підхід, технології, обробка конструкційних матеріалів.

Гринь Денис

Кировоградский государственный педагогический университет имени Владимира Виниченка

НЕКОТОРЫЕ АСПЕКТЫ ДИСТАНЦИОННОГО ОБУЧЕНИЯ БУДУЩИХ УЧИТЕЛЕЙ ТЕХНОЛОГИИ ОБРАБОТКЕ КОНСТРУКЦИОННЫХ МАТЕРИАЛОВ

Аннотация. Статья посвящена внедрению дистанционного обучения в высшей школе при подготовке будущих учителей технологий. В статье сделан анализ литературы авторов, по этой теме. Проанализированы подходы и принципы дистанционного обучения не только в Украине но и за ее пределами. Выделены аспекты развития и направления дальнейшего внедрения этого направления образования, который находит все большего развития в Украине. Предложенные варианты активизации самостоятельной работы будущего учителя технологии через активизацию поисково-творческого подхода к обучению на примере технического предмета обработка конструкционных материалов. Сделанные выводы по обработанному материалу и предложенных вариантах дальнейшего развития таких идей.

Ключевые слова: информационные технологии, дистанционное обучение, учитель технологии, самореализация, поисково-творческий подход, технологии, обработка конструкционных материалов.

Grin Denis

Kirovohrad Volodymyr Vynnychenko State Pedagogical University

SOME ASPECTS OF DISTANCE LEARNING TECHNOLOGIES OF THE FUTURE TEACHERS ON THE SUBJECT OF CONSTRUCTION MATERIALS PROCESSING

Abstract. The article is devoted to the introduction of distance learning in higher education in the preparation of the future teachers of technology. The article made an analysis of the literature the authors on this subject. Analyzed approaches and distance learning principles not only in Ukraine but also abroad. Highlighted aspects of the development and direction of the further implementation of this direction of education, which is a growing development in Ukraine. Proposed options for enhancing the independent work of the future teacher of technology through the activation of search and a creative approach to teaching by the example of the technical treatment of the subject of structural materials. The findings on the processed materials and the proposed options for further development of such ideas.

Keywords: information technology, distance learning, teacher of technology, self-actualization, search and creativity, technology, processing of construction materials.