ВИКОРИСТАННЯ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНИХ СХЕМ ДЛЯ СИСТЕМАТИЗАЦІЇ БІОФІЗИЧНИХ МЕХАНІЗМІВ РУХУ ЗУБІВ

Дніпровський державний медичний університет

Фоменко Ольга, Кисільова Тетяна

Успішне хірургічне та ортодонтичне лікування можливе лише за умов розуміння біофізичних механізмів руху зубів. Базові знання з біомеханіки зубо-щелепної системи студенти спеціальності Стоматологія отримують вже на першому курсі в рамках дисципліни «Медична та біологічна фізика, медична інформатика», яка викладається на кафедрі медико-біологічної фізики і інформатики.

# Шершень Богдан 17.11.2021, 02:51
Я погоджуюся з автором, адже використання структурно-логі чних схем на заняттях сприяє ефективнішому засвоєнню теоретичного матеріалу студентами, дозволяє на основі вивчення лекційного матеріалу та додаткового опрацювання літературних джерел доповнювати схеми необхідною інформацією
# Євгенія Мелешко 16.11.2021, 19:41
Дякую за цікаву та інформативну статтю. Підтримую висновки авторів
# Яна Закушняк 16.11.2021, 17:44
Дана тема дуже цікава і повчальна. Адже завдяки структурно-логі чним схемах, це набагато полегшить нам роботу
# Віталій Хомич 16.11.2021, 11:45
Підтримую висновки авторів. Створення структурно-логі чних схем не займає багато часу, при цьому використовуючи їх, ми значно скорочуємо час на викладення теоретичного матеріалу.
# Олена Дудченко 14.11.2021, 11:56
Надзвичайно цікава стаття, на мою думку, такий підхід як складання та використання структурно-логі чних схем є ефективним не лише для систематизації даної теми, а й загалом вивчення різних біофізичних механізмів.
# Олена Трифонова 11.11.2021, 21:01
Підтримую думку авторів, що використання структурно-логі чних схем дозволяє перетворювати
значні масиви інформації у компактні об’єкти, що значною мірою сприяє підвищенню якості їх засвоєння