istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

В ЦДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

Традиційно до тижня факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка 20 квітня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У роботі наукового заходу взяли участь науковці, аспіранти, здобувачі закладів вищої освіти, практичні працівники. Зокрема, Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені акад. Ф.Г.Бурчака НАПрН України, Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», Науково-дослідного інституту публічного права, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та інших.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, кандидат юридичних наук, доцент Т.М. Мілова та доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент Ю.В. Мех. До заходу долучилися викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності – доктор юридичних наук, професор В.Г. Гриценко, кандидат історичних наук, доцент С.Д. Чернік, кандидат юридичних наук, доцент О.М. Окопник та інші. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів спеціальностей 081 Право, 014.03 Середня освіта (Історія, правознавство) представили доповіді з актуальних питань національного законодавства в період воєнного стану.

Результатом проведення конференції стало видання збірника матеріалів. Всі учасники отримають сертифікати.

Інформацію надано оргкомітетом конференції