Першість КДПУ зі спортивного туризму

В останню суботу 2013 року вже традиційно в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ відбулася Першість КДПУ зі спортивного туризму в закритих приміщеннях, яка зібрала більше 20 спортсменів. Вперше такі змагання відбулися під егідою щойно створеного туристичного клубу «Мандри»

В результаті запеклої боротьби І місце серед юнаків виборов випускник ФФВ Коток Іван, друге місце – випускник ПГФ Анпілов Дмитро, третє місце – студент ПГФ Коваленко Максим. Серед дівчат перше місце посіла Коваленко Катерина (факультет іноземних мов), друге – Касап Світлана (ФФВ), третє – Ходаковська Ірина (ПГФ).

За підсумками змагань сформована збірна команда КДПУ зі спортивного туризму, яка, нагадаємо, є чемпіоном Кіровоградської області. На початку лютого ця команда буде захищати честь Кіровоградської області на Кубку України зі спортивного туризму, що відбудеться в м.Чернігові.

Вітаємо переможців!

Новорічне привітання від чемпіона – Івана Котка

На дистанції – Микола Олексин (ПГФ)