ЦДПУ та центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» провели спільний захід для дітей тимчасових переселенців

19 березня 2022 року, аби підтримати та розважити дітей, що перебувають зараз у гуртожитку ЦДПУ ім. В. Винниченка, університетом та Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення на базі санаторію-профілакторію "Юність" був проведений фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх» та майстер-класи з виготовлення поробок своїми руками.

І дорослі, і діти отримали купу вражень та море гарного настрою, активно відпочили, позмагалися, виготовили поробки, отримали призи та сувеніри на пам’ять та домовилися про те, що ця зустріч не буде останньою.