Університет разом із бібліотекою ім. Є. Маланюка провів захід для дітей-переселенців

Зустрічі з дітьми з числа тимчасово переміщених осіб, що перебувають у гуртожитку Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка тривають. 6 квітня університет провів захід спільно з Обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка.

На численні прохання дорослих та маленьких учасників заплановано подальше проведення подібних активностей.

Це не перший і не останній захід, що їх організовує університет разом зі своїми друзями та партнерами. Зокрема, уже проведені заходи з Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Кіровоградським академічним театром ляльок тощо. Зокрема, на 7 квітня запланований захід у Кіровоградській обласній філармонії.

Дякуємо усім організаторам за непідробну дитячу зацікавленість та щирі дитячі усмішки. Вони такі потрібні усім нам зараз! Разом до Перемоги!