ЦДПУ ім. В. Винниченка увійшов до ТОП-10 найкращих педагогічних ЗВО країни

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка посів десяту сходинку серед 10 найкращих педагогічних вишів у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України.

При формуванні рейтингу враховували місце в загальному рейтингу, бал ЗНО на контракт, ТОП 200 Україна, Scopus. Відтак підсумковий бал вишу склав 404.

Першу сходинку консолідованого рейтингу посів Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, другу - Криворізький державний педагогічний університет, на третій позиції - Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Джерело: https://osvita.ua/vnz/rating/42227/?fs=e&s=cl&fbclid=IwAR2zS6kaGatsdNh7c_HomaK1KLRShKH4ZzC0NCxwgtfBqZ3ie4-UwtGML1Y