Спільно з нашими партнерами з АСТЕD допомагаємо переселенцям

З перших днів російського вторгнення та початку бойових дій Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка робить усе можливе, аби подбати про внутрішньо переміщених осіб, які, рятуючись від окупантів, знайшли свій прихисток у нашому місті та проживають в гуртожитках університету.

28 жовтня 2022 року відбулася зустріч ректора університету професора Євгена Соболя з представниками  міжнародної неурядової організації ACTED, зокрема керівником її регіонального офісу Олексієм Хмарою, на якій було обговорено шляхи розвитку матеріальної бази приміщень, в яких мешкають переселенці, а також заходи, спрямовані на їх психологічну та фінансову підтримку.

Дякуємо усім нашим друзям та партнерам, хто долучається до проєктів з допомоги та підтримки для наших співвітчизників. Разом ми сила!