На шляху до мети: ЦДУ посів почесне місце серед ЗВО України

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2023 року. Використано дані авторитетних експертів, ЗМІ, національних рейтингів закладів освіти: «Топ-200 Україна»«Scopus»«Бал НМТ на контракт».

Цьогоріч ЦДУ посів 117 сходинку. Торік – 131-ше місце. У консолідованому рейтингу університет увійшов до найкращих педагогічних вишів, опинившись на 9-му місці.

Ректор університету Євген Соболь зазначив: «Схвальні відгуки студентів та задоволені роботодавці – вважаю, це показник якості нашої роботи. Чи задоволений загальною картиною? Не зовсім. Є до чого прагнути. Але динамікою – дуже! Дякую колективові й студентам, які зробили 14-ть кроків у рейтингу всього лише за рік! Дуже не простий рік».

Високі показники – результат спільної роботи. Здобутки 2023-го року свідчать про злагоджену працю, вдосконалення і спільний рух до якісної освіти та розвитку наукового потенціалу України.