Студенти ЦДУ ім. Володимира Винниченка привітали військових із Днем Української Державності

27 липня в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни КОР студенти ЦДУ ім. Володимира Винниченка привітали військовослужбовців із нагоди прийдешнього Дня Української Державності. Студент факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Даниїл Агзамов виступив із піснею. Танцівники Єва Спінул та Данило Єрьоменко, чемпіони України з танцювального спорту, підготували хореографічні номери. Студенти подякували за тихе небо, змогу навчатися, побажали переможного миру та сил.

Удячні всім захисникам за те, що ви цілодобово відстоюєте наше право на вільну, незалежну, українську державу. Дякуємо за те, що кожного дня наближаєте День нашої Перемоги.