Масштабний благодійний марафон на підтримку ЗСУ «Крок»

Викладачі (кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту) і студенти (спеціальність 017 Фізична культура і спорт) факультету фізичного виховання, взяли участь у Всеукраїнському спортивному марафоні «Крок» на дистанції біг 1000 метрів. Головна мета Марафону: популяризація ідеї здорової нації й рухливого способу життя; піднесення українського духу; залучення представників із усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Під час проведення заходу учасники  зробили внесок до благодійного фонду «Відсоток Небайдужих» на підтримку Збройних сил України. Виховуймо здорове, сильне, покоління з почуттям патріотизму та національної гідності!