Університет відвідав заступник Голови Держспоживслужби України

22 березня 2024 року відбулася зустріч представників університету Володимира Винниченка із Сергієм Володимировичем Захаріним – заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Учасниками заходу стали представники адміністрації закладу та керівники підрозділів університету. Однією з головних тем розмови були питання щодо норм безпечного харчування в сучасній школі, адже значна частина наших спеціальностей пов’язана з підготовкою спеціалістів для закладів освіти. Під час зустрічі відвідали біологічну та хімічні лабораторії, обговорили питання щодо співпраці університету та Держспоживслужби у сфері вивчення безпечності харчових продуктів, фітосанітарного нагляду та ветеринарної медицини.

Дякуємо Сергію Володимировичу за обмін досвідом! Сподіваємося на спільні проєкти та розширюємо напрямки нашої співпраці.