Мистецтвознавчі читання

IMG 016026 листопада 2014 р. студенти І-VI курсів мистецького факультету (художньо-графічного відділення) взяли участь у науково-просвітницькому проекті «Мистецтвознавчі читання», приуроченому до дня народження Олександра Осмьоркіна і присвяченому 260-річчю заснування міста та 100-річчю з дня смерті Я.В. Паученка. Подія відбулася в Художньо-меморіальному музеї О.О. Осмьоркіна. Це стало вже доброю традицією – проводити наукові та творчі заходи в співробітництві факультету та музею. Проект, запроваджений доцентом кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидатом мистецтвознавства О.І. Кириченко в 2011 році, з кожним роком набуває популярності. В цьому році свої дослідницькі роботи вперше презентували студенти І курсу відділення образотворчого мистецтва та дизайну, а також студенти Кіровоградського будівельного коледжу та Кіровоградського музичного училища. Темою “Мистецтвознавчих читань” була архітектурна історія Єлисаветграда. Досить цікавими і пізнавальними були виступи студентів VI курсу М.Бубнової й І.Вовк, студентів I курсу О.Мостіпана, К.Кухти, О.Дашенко, М.Хвороста, Д.Сафошкіної та інших. Матеріали студентських досліджень розміщено на сайті музею.