Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН У ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ», що відбудеться 17-22 жовтня 2016 р. на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформаційний лист-запрошення

Орієнтовний план роботи:

17–22 жовтня 2016 р. – обговорення в інтернет-режимі матеріалів на веб-сторінці наукових конференцій КДПУ ім. В. Винниченка;

20 жовтня 2016 р. (з 10 до 13 години в ауд. 308 фізико-математичного факультету) – виступи в он-лайн режимі за підтримки сервісу вебінарів та веб-конференцій КДПУ ім. В. Винниченка.

Зареєстровані користувачі Вікі-КДПУ та Moodle-КДПУ мають змогу долучитись у визначений час до роботи конференції в он-лайн режимі за власним логіном і паролем.