Шкідливі звички - смертельна загроза людству. Знати, щоб жити!

Адаптація студентів до навчального процесу у ВНЗ — складне явище, що має різні напрямки: адаптація до нового культурного середовища (місто, ВНЗ, гуртожиток), колективу, діяльності (навчальної, громадської, виробничої та ін.) Таким чином, діяльність студента є основним шляхом формування особистості майбутнього спеціаліста з вищою освітою.

Тому, 14 вересня 0 12.40 запрошуємо першокурсників Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та усіх бажаючих в актову залу 2-х поверхового корпусу поспілкуватися та прослухати інформацію до “Дня боротьби зі СНІДом” від волонтерів Благодійного фонду “Повернення до життя”. Окремо дізнаємося про:

• Поширення ВІЛ/СНІД в Україні

• Як уникнути передачі вірусу

• Як впливає тютюнопаління на організм

• Чи варто вживати спиртне?

Довідка:

Благодійний фонд «Повернення до життя» був створений зборами засновників – громадян України – і зареєстрований в квітні 1999 року як міська благодійна організація. У вересні 2003 року фонд був реорганізований в обласну організацію та зареєстрований в Кіровоградському обласному управлінні юстиції.

БФ “Повернення до життя” підтримують:

• МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід”;

• МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”;

• МБО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ”;

• МБФ “Хайфер Проджект Інтернешенл”.

Будемо здоровими та проінформованими, бо здоров'я одне! Чекаємо на Вас!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"