Профорієнтаційний проект для молоді “Стань студентом на один день”

Кожен зі старшокласників хотів би побачити хоча б один день зі студентського життя, адже попереду важливий вибір: скласти ЗНО та обрати майбутню професію. Тому Кіровоградський обласний центр зайнятості спільно з Управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації провів профорієнтаційний проект для молоді “Стань студентом на один день” для того, щоб в інтерактивній формі ознайомити молодих людей з професіями, актуальними на ринку праці регіону та можливостями оволодіти ними у навчальному закладі міста: умовами вступу, організацією навчального процесу та дозвілля.

До Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка завітало близько 90 старшокласників для того, щоб відчути себе справжніми студентами та на практиці перевірити свій вибір. На початку заходу ректор педагогічного університету Олег Анатолійович Семенюк розповів про ВНЗ та умови вступної кампанії 2018. Кожен, хто завітав до університету, обрав факультет, де і провів день, відвідуючи лекції, семінарські заняття, гуртки, лабораторії, майстер-класи та інше.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"