​Звіт ректора за 2017 рік на зборах трудового колективу

22-го лютого 2018 року в актовій залі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася конференція трудового колективу. На порядку денному конференції — звіт ректора ЦДПУ ім.В.Винниченка Семенюка О.А. про виконання контракту у 2017 році та прийняття нового колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом (2018-2023рр.).

Колектив заслухав доповідь ректора Семенюка О.А., в якій було окреслело основні здобутки і проблеми роботи ректора університету за звітний рік.

Після виступів і запитань, члени трудового колективу оцінили роботу ректора шляхом таємного голосування, в результаті якого проголосували “ЗА” 229 осіб (80,4%), які підтримали діяльність ректора. “ПРОТИ” проголосувало 55 осіб (19,6%).

Проект колективного договору на новий термін, представлений головою профспілкового комітету працівників університету Пономаренко Людмилою Василівною, був одноголосно прийнятий.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"