pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Фінал обласного конкурсу

Фінал обласного конкурсу "Кращий керівник гуртка"

1.04.24 р. Пройшов фінал обласного конкурсу "Кращий керівник гуртка" де організатором конкурсу виступають стейкголдери Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості та Молодіжний центр Кіровоградської області.

Викладачі факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ імені Володимира Винниченка, доценти кафедри педагогіки та спеціальної освіти Тетяна Олександрівна Кравцова та Інна Петрівна Краснощок, професор кафедри психології та соціальної роботи Олександр Анатолійович Рацул мали змогу оцінювати кращих керівників гуртків закладів професійної, професійно-технічної та вищої освіти.

Учасниками конкурсу стали керівники гуртків з різних куточків Кіровоградщини. Під час конкурсу учасники продемонстували високий рівень професійної компетентності, поділилися кращими практиками гурткової роботи, читали вірші, співали, дивували акторською майстерністю та навіть керували дронами, подарували позитивні емоціїї.

За результатами змагань Гран-Прі конкурсу здобув Олексій Козачинський, випускник минулих років факультету педагогіки, психології та мистецтв.

Підготувала Кравцова Т.О.