База даних Web of Science Core Collection поповнилась статтями науковців Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, які опубліковано у виданнях 2017 року, а саме:

 

Запрошуємо на першу у 2018 році серію вебінарів про можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності (оновлена серія!!! що була в листопаді 2017), які відбудуться з 30 січня по 1 лютого 2018 року. Для участі необхідна попередня реєстрація.

 

Колектив бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка висловлює щиру подяку за активну участь в організації заходу «Грані наших талантів» деканатам та завідувачам кафедр університету. Окрема подяка за проведення цікавих занять із виготовлення оберегів та новорічних прикрас зі студентами й учнями міських і районних шкіл викладачами кафедр:

Інформацію надано бібліотекою ЦДПУ
 

Небагато часу залишилось до Новорічних свят, які і дорослим, і малим приносять чарівні дива і радість буття. І хоч святий Миколай із своїм посохом ще не вступив у свої права, святковий казковий настрій вже опанував бібліотекою Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Поштовхом до цього стали Всесвітній день дитини та Міжнародний день студента, які в собі втілюють найкращі періоди життя людини. До того ж якщо вони духовно насичені творчістю, романтикою.

Інформацію надано бібліотекою ЦДПУ
 

Запрошуємо Вас взяти участь у серії вебінарів: Ресурси платформи Web of Science для наукової діяльності. В серії три вебінари. Участь безкоштовна. Мова українська. Тривалість кожного вебінару 1 година. Сертифікати не передбачені. Тренер - Ірина Тихонкова, спеціаліст із навчання Clarivate Analytics.