lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Творчий неспокій

З 4 червня в читальному залі філологічних дисциплін розгорнута книжкова виставка, яка присвячена Дню журналіста.

Матеріали експозиції висвітлюють такі наріжні проблеми, як історична трансформація та розвиток журналістики в незалежній Україні, журналістика і громадянське суспільство, журналістика і влада, журналістика і джерела інформації. Сьогодні, втручаючись у всі сфери життя, українська журналістика відновлює в правах основні життєві принципи.

Фах журналіста апріорі передбачає віртуозне володіння державною мовою. Рубрика «Журналістика і мова» адресована майбутнім журналістам, які прагнуть опанувати закономірності й тенденції розвитку сучасної української мови на різних її рівнях.

Виставка розрахована на викладачів, студентів і всіх, хто цікавиться журналістикою як соціальним інститутом громадянського суспільства та демократичної держави.

Структура виставки:

історія журналістики;