lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Великі права малої дитини

До Міжнародного дня захисту дітей універсальний читальний зал представляє виставку «Великі права малої дитини». Щороку в перший день літа в Україні, як і в багатьох країнах світу, відзначають День захисту дітей. Він був заснований в листопаді 1949 р. у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. На сесії пролунала клятва невтомно боротися за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей. Унаслідок свого становища, діти потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до своїх прав. Діти – найдорожче багатство кожної людини, кожної родини, кожної країни. Сьогодні, коли перед нашою країною постали надзвичайно складні випробування, завдання збереження життя, здоров’я і благополуччя дітей, як ніколи, є вкрай актуальним. Тому День захисту дітей – нагадування нам, дорослим, про відповідальність, яку ми несемо за життя маленьких громадян.

Виставку підготувала бібліотекар Козак В. Л.