lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Книга має служити людям

Книга була і залишається скарбницею мудрості. Вона залишається цінністю культури і частичкою душі її власника. По тому, яка у людини бібліотека, можна судити про особистість...

Книга має служити людям

Практично кожний учений розуміє і цінує роль бібліотеки у своїй професійній діяльності. Для багатьох досвідчених фахівців об’єктом особливої гордості є власне книжкове зібрання, яке вони дбайливо добирають і зберігають. Саме тому заслуговує на особливу подяку факт передавання частини своєї бібліотеки в спільне використання.

За останні роки до наукової бібліотеки університету більше десятка учених передали помітну частину своїх приватних бібліотек. Так, на обліку стоять видання із зібрань В.І.Жаркіх, І.С.Міхалко, С.Г.Барабаш, Г.Д.Клочека, В.А.Хрипуна, Г.В.Дьяконова, Н.А.Рудякова, Н.А.Калініченко, В.Є.Панченка, Н.Д.Волкової та ін. Нещодавно декілька сотень своїх книжок передав до бібліотеки професор Олег Євгенович Поляруш. Він зазначив, що книжки не повинні марно стояти на поличці, книга жива поки нею користуються.

Книга — джерело знань, тому здобувайте нові знання!

Інформацію надано біблліотекою КДПУ