Наукові конференції ЦДУ

Міжнародна співпраця з Сілезькою академією

Наш університет вже багато років підтримує міжнародні наукові та освітянські зв’язки із польським закладом вищої освіти Сілезькою академією (назва до листопада 2022 р. – Вища технічна школа в Катовіце).

12-13 січня 2023 року відбулася IV Міжнародна наукова конференція «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку» організованою Сілезькою академією (м. Катовіце, Польща) спільно з Академією прикладних наук – Університетом управління та адміністрування в Ополє (м. Ополє, Польща), Братиславським університетом економіки і менеджменту (м. Братислава, Словаччина), Бердянським державним педагогічним університетом (Україна), Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка (м. Глухів, Україна), Державним біотехнологічним університетом (м. Харків, Україна), Навчально-науковим центром «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна), Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава, Україна), Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна), Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків, Україна), Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією (м. Хмельницький, Україна), Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький, Україна).

Від Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка до наукового комітету конференції увійшла Клочек Лілія Валентинівна, проректор з наукової роботи, доктор психологічних наук, професор; до організаційного комітету – Садовий Микола Ілліч, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор та Абрамова Оксана Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Конференція проходила на платформі Google Meet. Модератори пленарного засідання конференції: проф. Тетяна Несторенко, д-р Петро Булава (Сілезька академія), д-р Ірина Остополец (Донецький національний університет імені Василя Стуса).

До виступу на пленарному засіданні було запрошено професора Лілію Валентинівну Клочек, яка привітала міжнародних та вітчизняних партнерів, організаторів та учасників конференції.

Наші викладачі модерували роботу секційних засідань «Освіта для сталого розвитку: міждисциплінарний підхід»: проф. Микола Садовий (секція 2-d), доцент Оксана Абрамова (секція 2-а) та доцент Наталя Мироненко (секція 2-f). Із актуальними доповідями до роботи конференції долучилися викладачі та здобувачі університету.

Проведення спільних наукових заходів із міжнародними партнерами сприяє інтеграції університету у загальноєвропейський освітній простір, поглибленню довгострокових відносин із закордонними партнерами, посиленню співробітництва у сфері реалізації інноваційних наукових досліджень, поширенню наукових знань та професійному росту науково-педагогічних працівників і здобувачів університету.

PROGRAM 4 TH INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE
«ROLE OF SCIENCE AND EDUCATION IN SUSTAINABLE DEVELOPMENT»,
JANUARY 12-13, 2023, ACADEMY OF SILESIA, KATOWICE, POLAND

Інформацію надано співорганізаторами конференції,