pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Державні іспити  в умовах пандемії

Державні іспити в умовах пандемії

Цього року на проведення державних іспитів у ЦДПУ імені В. Винниченка наклала свій відбиток пандемія коронавірусу. Через карантинні обмеження державні екзамени проходили в дистанційному режимі з використанням сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

На спеціальності 013 Початкова освіта державний екзамен у відбувся 11 – 12 червня (корекційна психопедагогіка, спеціальна психологія та спеціальні методики) та 17 – 19 червня (педагогіка, психологія та фахові методики початкової освіти) 2020 року.

Проведення державних екзаменів було організовано на належному рівні. Державна екзаменаційна комісія проводила засідання за графіком. Обговорення питань та оцінок здійснювалося колегіально. Усі студенти-випускники успішно склали державну атестацію, показали готовність працювати в закладах освіти.