cuspu1

Вітаємо, шановні абітурієнти!

rektor 18 05 06Із 1921 року і до цього дня Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка завжди вирізнявся особливим ставленням викладачів і співробітників до своєї місії – не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, але й бути центром просвітницької та виховної діяльності.

Нині ЦДПУ ім. В. Винниченка – це авторитетний у системі вищої освіти України заклад, який здійснює підготовку фахівців педагогічних і престижних класичних спеціальностей; має славні культурно-освітні традиції та створює унікальні можливості для самореалізації молоді в пізнавальній, науковій, громадській та інших сферах діяльності.

Охочим здобути освіту в нашому університеті гарантуємо потужну фахову підготовку, європейські стандарти освіти, новітні методики викладання, опанування перспективними сучасними професіями  та незабутні студентські роки!

Тож зробіть свій впевнений крок в успішне майбутнє! Будемо раді бачити Вас серед студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка!

 

Для здобуття ступенів вищої освіти приймаються:

особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста – для здобуття ступеня бакалавра;

особи, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) – для здобуття ступеня магістра;

особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) – для здобуття ступеня доктора філософії.

Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень), або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.

Приймальна комісія працює за адресою: вул. Шевченка, 1 (корпус № 5, кабінет № 103), м. Кропивницький, Кіровоградська область

Телефони приймальної комісії:

+380 (522) 32 09 99;

+380 (95) 14 853 51;

+380 (96) 62 379 13

Е-mail: kspu@kspu.kr.ua