День Святого Миколая на психолого-педагогічному факультеті

День святого Миколая на психолого-педагогічному факультеті відзначили із запрошенням дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Для дітей була підготовлена святкова програма. Спочатку студентами І-ІУ курсів був проведений майстер-клас з виготовлення іграшкових прикрас. Близько 40 студентів та 36 дітей разом виготовляли іграшки з кольорового паперу, картону, бісеру, ниток та інших матеріалів. Кожна дитина прикрасила однією виготовленою іграшкою факультетську ялинку, а іншу – забрала, щоб прикрасити ялинку вдома. Продовження свята відбулося в актовій залі, де з дітям була показана казка «День Святого Миколая» та проведені ігри: "Вивчи алфавіт", "Пастка. Мишоловка". Діти читали вірші, водили хороводи, брали участь у веселих конкурсах. На завершення свята кожна дитина отримала солодкий подарунок.

Організатор – заступник декана з виховної роботи, старший викладач кафедри педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки Шарапова Тетяна Анатоліївна.