У 2020-2021 навчальному році ЦДПУ ім. В. Винниченка проходить процедуру акредитації освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії другого (магістерського) рівня вищої освіти.





Громадська активність студентів факультету педагогіки та психології

За сприяння Британської ради в Україні, авторки проєкту – працівника обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Шевченка Маковей Маріанни, співорганізаторки проєкту – викладачки кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Андросової Наталі та студентів факультету педагогіки та психології 23–24 лютого розпочалася активна фаза проєкту для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та родин «Коворкінг «Майстерня казкових світів».
Оголошення!

Про результати І туру виборів ректора
За результатами І туру таємного голосування на виборах ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 25 лютого 2021 року та відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» при підрахунку голосів виборців виборча комісія в с т а н о в и л а:
Археологічний музей імені Нінель Бокій
Єдиний в області музей археології діє на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка. З гордістю представляємо вам в рубриці віртуальних екскурсій університетом - Археологічний музей імені Нінель Бокій.
До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Сергій МИХИДА: «Леся Українка – без сумніву, це був чудовий проєкт Олени Пчілки».
Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з доктором філологічних наук, професором Сергієм Михидою, опубліковане на сайті Ukrinform.ua 22 лютого 2021 року. У розмові з журналісткою агентства «Укрінформ», кандидаткою філологічних наук та нашою випускницею Любов’ю Базів професор Михида говорив про Ларису Косач – жінку, громадянку, письменницю, свої літературознавчі пошуки та сприйняття її постаті сучасним студентами.
Вогонь думок повік не згасне (150 р. від д. н. Л. Українки)

Ювілейна виставка, яка експонується в читальному залі філологічних дисциплін з 22 лютого, присвячена 150-річчю від дня народження видатної письменниці з прометеївським серцем Лесі Українці. Вона залишила нащадкам великий літературний доробок – полум’яну поезію, філософську драматургію, талановиту прозу, оригінальні публіцистичні та критичні статті, переклади та приватний епістолярій.