volont

24 грудня 2022 року студенти представили глядачам перший благодійний мюзикл "Зачарована троянда". Постановкою займалися студенти факультету педагогіки, психології та мистецтв. Підготовка до вистави проходила у непростих умовах — під час  тривог, вимкнення світла, в умовах зайнятості учасників в інших заходах, під час зимової заліково-екзаменаційної сесії. Було усе: заміна акторів, хвороби, втрати голосу, нерви, шалений квест з підбором костюмів, декорацій, пропрацювання емоцій персонажів, молодіжна зухвалість і трохи "зірковості"… Але за допомогою викладачів, зокрема заступника декана Наталі Андросової, студенти впоралися на 100 відсотків.

18 грудня 2022 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка приймав гостей — актова зала нашого закладу стала майданчиком для проведення благодійного концерту у рамках ініціативи «Творчі волонтери», що її втілюють у життя активісти організацій «Ветерани війни Кропивницького», «Серця матерів» та «Krop:hub Кропивницький».

Завдяки  міжнародній організації ACTED напередодні зимових морозів наш університет отримав теплі набори (постільну білизну, ковдри, рушники, термоси тощо) для переселенців, які проживають у гуртожитках ЦДУ. Спільно з нашими партнерами університет також працює над покращенням умов проживання наших гостей: наразі встановлені нові електричні плити і бойлери, мешканці отримали у користування господарські та гігієнічні засоби.

18 листопада 2022 року доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Катерина Бондаренко виступила на круглому столі «Comunicar en épocas de conflicto: el papel de los profesionales de la interpretación», організованому ASETRAD (Асоціацією усних та письмових перекладачів та редакторів Іспанії). Співдоповідачами стали Кристобал Осуна, голова відділу іспанського перекладу в ООН, Женева), Кармен лас Ерас, голова відділу усного та письмового перекладу урядової організації CEAR (Іспанської комісії допомоги біженцям), Діана П’єнавська, усна перекладачка, що надає послуги тимчасово переміщеним українцям в Іспанії.

За активну участь у всеукраїнській благодійній акції "Смілива гривня", підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм та вагомий вклад у наближення нашої перемоги Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка відзначено ГРАМОТОЮ від Національного Банку України.