У ЦДУ відбувся конкурс-фестиваль «Співограй»

17-19 листопада  2023 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбувся VI Міжнародний  конкурс-фестиваль «Співограй».

Завдяки зусиллям ректора Соболя Є.Ю. у відреставрованій залі університету було гамірно, вирувала творча атмосфера, лунала музика, оплески, на сцені відбувалися хореографічні постановки, театралізовані дійства, вокальні та інструментальні виступи.

Останні два роки конкурс набув статусу благодійного, адже всі кошти, залучені на фестиваль, перераховуються на потреби ЗСУ.

Конкурс двотуровий і проходив онлайн та наживо. Координатором проєкту є доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти Стратан-Артишкова Т.Б.

До складу журі, яке очолювала доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла  Драгоманова Людмила Паньків, входили також представники з Австрії, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Великобританії, Китаю.

Конкурс має такі номінації: «Інструментальне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Художньо-творчий проєкт».

Цьогоріч у фестивалі брали  участь конкурсанти з різних закладів вищої освіти України: Херсонський державний університет, Український національний університет ім. М. Драгоманова, КЗ Криворізький обласний фаховий музичний коледж, Кропивницький фаховий музичний коледж, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Г. Шевченка, а також  музичні та мистецькі школи Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської області, Центрів дитячої та юнацької творчості, Будинків культури.

Із вітальним словом виступила  доктор психологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Клочек Л. В. та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв, заслужений працівник освіти України Стрітьєвич Т. М.

Розпочався конкурс-фестиваль «Співограй» виступом доцента кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, Народного артиста України – Сергія Дьоміна, який виконав композицію «Я пісню дарую Вам».

Подяка організаційному комітету конкурсу-фестивалю «Співограй» – кандидатам педагогічних наук, доцентам кафедри мистецької освіти Локарєвій Ю.В., Куліковій С.В., Шевцовій О.Б., звукорежисеру фестивалю Сергію Колчіну та всім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Усі кошти будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Живи і процвітай, наш Співограй!