Робота психологічного клубу (пост-реліз)

На базі кафедри практичної психології психолого-педагогічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка створена і успішно функціонує неформальна студентсько-викладацька організація, створена за ініціативою студентів і названа Психологічний Клуб.

Діяльність її носить креативно-дослідницький характер. За змістом ця діяльність є синергетично-діалогічним оволодінням студентами у співробітництві з викладачами, іншими спеціалістами з психології та волонтерами тих сфер психологічної науки, які їм цікаві за межами контексту навчальної програми. Засвоєння психологічних знань здійснюється на теоретико-методологічному, методико-практичному і власне емпіричному рівнях, тобто комплексно з орієнтацією на всебічно-системне охоплення предметно-психологічної реальності.

Засідання Клуба проводиться у формі регулярних занять у кімнаті психологічної роботи профілакторію студентського гуртожитку № 2 університету. Організаційні характеристики роботи, а саме час, тривалість, склад учасників, спрямованість досліджень і т. д., конкретизуються активом Клуба при груповій згоді в форматі демократичної суспільної угоди. Заняття проходять у довірчій, дружній атмосфері при наслідуванні принципів, норм та правил євпсихічного спілкування, які відповідають етиці психологічного тренінгу та Кодексу практичного психолога

Психологічний Клуб є відкритою структурою, у роботі якої можуть брати участь спеціалісти різних напрямів науково-психологічних досліджень.

Матеріал підготував викладач кафедри практичної психології Зубченко Владислав Владиславович.