Студенти ПГФ - Чемпіони України!!!

В кінці березня 2012 року в м. Києві Головною суддівською колегією були підведені підсумки Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді 2011 року.

Кіровоградську область представляли походи – переможці обласної туристської подорожі – пішохідний спортивний похід І категорії складності, здійснений групою студентів КДПУ в серпні місяці 2011 року по Українських Карпатах (Горганський, Свидовецький та Чорногірський масиви) (керівник групи – доцент кафедри географії та геоекології, майстер спорту з туризму Колотуха О.В.).

В номінації походів ІІ категорії складності був представлений пішохідний спортивний похід, здійснений групою студентів КДПУ в травні місяці 2011 року по Гірському Криму (Східний Крим) (керівник групи – викладач кафедри фізичної географії та туризму Криворізького ДПУ Матіщук О.А.).

Обидва походи стали чемпіонами України в своїх номінаціях! Вітаємо чемпіонів України у складі:

І категорія складності - Карпати

13. Майданик Олександр
  14. Кумпан Анатолій
  15. Колотуха О.В. – тренер команди

Щиро вітаємо чемпіонів України!!!