24 листопада ректор університету провів зустріч зі студентами ЦДУ, щоб обговорити їхні поточні проблеми та потреби, поділитися планами ректорату щодо покращення матеріального забезпечення та умов проживання студентів у гуртожитках тощо. Такі зустрічі вже стали традиційними, бо дають можливість студактиву та ректорату взаємодіяти максимально ефективно, оперативно реагувати на поточну ситуацію в країні, забезпечувати студентів усім необхідним для навчання та дозвілля.

Студенти факультету педагогіки, психології та мистецтв розробили та представили на конкурсі грантів проєкт, спрямований на підтримку студентів-психологів в отриманні додаткової практики.

Проєкт зі створення цікавого і зручного простору, який би допоміг розвиватися і з користю проводити дозвілля студентам ЦДПУ, був задуманий вже давно. Ковід та війна внесли свої корективи у плани студактиву, але, як відомо, ніщо не може зупинити ідею, час якої настав, тож команда студентів на чолі з керівницею молодіжного центру ЦДПУ Каріною Малою активно взялися за її реалізацію.

Спершу була розроблена ідея та концепція, проведена ціла низка брейнстормінгів, складений докладний проєкт, з кресленнями та 3Д-візуалізацією. Майбутній корвокінг мав стати комфортним та багатофункціональним простором, місцем, де можна зібратися разом, провести майстер-клас чи відкриту лекцію, подивитися кіно чи пограти в настільні ігри, поділитися ідеями чи знайти однодумців для втілення ідей та ініціатив.

«Такі зустрічі вже стали доброю традицією і важливим аспектом якісного функціонування університету. Адже ректор  має знати, що турбує студентів, а студенти, у свою чергу, мають право знати, над чим працює університет», – розпочав розмову ректор Євген Соболь і принагідно розповів студентам про цьогорічні успіхи і плани ЦДПУ ім. В.  Винниченка.

Надалі зустріч перейшла у запланований формат запитань і відповідей.

Раді представити оновлений склад студактиву ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Інформацію надано профкомом студентів