Керуючись Положенням про студентське самоврядування та на виконання ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті відбулись вибори голови студентської ради. Під час виборчого процесу фактів порушень не зафіксовано.

Студентська виборча комісія оголошує про початок реєстрації кандидатів на посаду Голови Студентської ради університету. З 27 листопада по 2 грудня включно кандидати мають подати в електронному вигляді заяву про реєстрацію їх кандидатом на посаду, автобіографію, програму діяльності на посаді.

Документи приймаються за адресою honourable.alex.kisenko@gmail.com.

Додаткові роз'яснення за телефоном +380502677503.

Відповідальний: Кісенко Олексій Сергійович, Перший заступник Голови Студентської Ради ЦДПУ, Голова Виборчої комісії. +380502677503. honourable.alex.kisenko@gmail.com

Студентська виборча комісія ЦДПУ ім. Винниченка

О 12:30 біля пам'ятника Володимиру Винниченку почали збиратись зацікавлені абітурієнти, де їх вже чекали організатори – представники Студентської ради.

За програмою екскурсії відвідали три корпуси університету – новий семи- та п’ятиповерховий, історичний 2-поверховий (будівлю колишньої жіночої гімназії).

Студенти презентували кожен свій факультет, розповіли цікавинки зі свого студентського життя, також познайомили з популярними серед молоді напрямками діяльності.

Наприкінці навчального року Студентська рада університету організувала для студентів та всіх бажаючих приємний подарунок – кінопоказ під відкритим небом.