Студентська рада Університету

Гелловін у ЦДУ

31 жовтня в KOWO centre ЦДУ ім. В. Винниченка відбулась костюмована Hellown-party, яку організувала студрада університету.
Учасники заходу брали участь у цікавих конкурсах, виконували різні завдання, фотографувались та танцювали. Також було обрано Королеву та Короля Жахів 2023.
Дякуємо нашим спонсорам за призи: кінотеатр "Портал", фітнес-клуб "Лідер", спортивний клуб "Борець", етнолабораторія "Баба Єлька".

Вітаємо новообраного Голову Студентської ради Університету!

15 вересня відбулися вибори Голови Студентської ради ЦДУ імені Володимира Винниченка. За результатами підрахунку таємного голосування: за Ткаченко Софію 46,3%, за Писаного Леоніда - 53,7%.

Вибори голови Студентської ради Університету

cusu 300Вже сьогодні 15 вересня Ви можете зробити свій вибір з 8:00 до 15:00.

Голосування відбувається в онлайн-форматі за посиланням:

Обов'язково з домену cuspu.edu.ua!

Вибори Голови Студентської ради ЦДУ ім. В.Винниченка

Студентська виборча комісія оголошує про початок реєстрації кандидатів на посаду Голови Студентської ради університету.

В ЦДУ відбулася Конференція студентів

24 травня в актовій залі відбулася Конференція студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Збори очодив голова студентської ради університету Владислав Жабко.