«Ах, вернісаж, ах, вернісаж…»

Першого жовтня в актовій залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся «Вернісаж талантів» — традиційний показ здібностей студентів перших курсів. Усі бажаючі змогли побачити, на що здатні новоспечені студенти факультету філології та журналістики. Представлено 13 номерів: були і пісні, і танці, і вірші, і навіть показ мод. Для університету відкрито 18 нових талантів.

Звучать фанфари…  Студент 4-го курсу Олексій Ніколенко та студентка 1-го курсу Катерина Рисленко виходять на сцену і розпочинають концерт. Відзначимо, що ведучі дуже гарно підготувалися:  вони постійно підтримували доброзичливу атмосферу жартами, ліричними відступами, а Олексій  був щедрий на незвичайні компліменти дівчатам нашого факультету.

Відкрила програму Олександра Мішкевич  українською народною піснею «Ой, верше мій, верше». Східний танець Яни Заруляк привернув увагу  всіх глядачів в залі, особливо хлопців, яких, на жаль, не так багато на факультеті.

По-новому зазвучала відома  пісня «Сіла птаха» у виконанні тріо дівчат (Ганна Московенко, Дар’я Левіна  та Валерія Руссу). Ніжні і водночас сильні голоси студенток зачепили найпотаємніші струни душі кожного  глядача. Тендітна Анни Жукова зачарувала зал піснею «Розкажи».

Яскравим був номер Карини Кошелевої: на сцені відбувся справжній показ мод, колекція  зроблена з паперу. Глядачі побачили мистецтво орігамі.

Поповнилася студентська лава факультету і новим поетом, свій вірш. «Сон»  про нашу чарівну Батьківщину, про її безмежність і неповторність прочитала Ксенія Троянська.

Нікого не залишив байдужим глибокий ліризм композиції «DripDrop» у виконанні Руслани Яцейко (судячи з гучних оплесків, глядачам сподобався цей виступ).

Справжнім сюрпризом стала пісня Олександри Мішкевич та Наталії Сарандук.  Якою тільки мовою не співали на сцені «Вернісажу» студенти факультету філології та журналістики: італійською, французькою,  сербською, російською, польською, а цього разу нас здивували грузинською. Пісня «Onceinthestreet» прозвучала надзвичайно лірично. Упевнена, у багатьох глядачів в цій залі побігли мурахи під шкірою від таких чарівних голосів.

Незвичайним для факультету був номер Ольги Клименко: відеоряд, у якому глядачі ознайомилися з технікою малювання піском.

Наступною на сцену вийшла тендітна дівчина — Катерина Савчук. Образ студентки був досить романтичним — сукня і підбори. Але залунала  неочікувана композиція  «Без бою» відомого українського рок-гурту «Океан Ельзи». Важко уявити, як таку пісню може співати дівчина («Хто ти є, і ким би не була ти…»). Але все можливо на факультеті філології та журналістики! Своїм сильним голосом Катерина зробила так, що пісня зазвучала досить оригінально. Після виступу зал вибухнув аплодисментами.

Сонячна і мила  Валерія Руссу заспівала  «Everything at Once». Щира посмішка  на обличчі першокурсниці  та гарний голос не могли не приваблювати глядачів.

Енергійний, наповнений драйвом номер  подарував нам гурт «Les-wins». Їх  запальний танець в стилі хіп-хоп не залишив байдужим жодної людини в залі.

Виступом гідним фіналу «Вернісажу талантів» завершила концерт прекрасна українка Наталія Оврас з піснею «Твій голос».

Дякуємо організаторам, ведучим і учасникам за цікавий і надзвичайно яскравий «Вернісаж». Думаю, цьогорічний показ талантів неодмінно запам’ятається всім присутнім у залі.

Альона Олійник, студентка 23-ї групи факультету філології та журналістики