Студент ЦДУ - асоційований член Експертної ради студентства ЗВО при Комітеті Верховної Ради України

Вітаємо Даниїла Агзамова, студента нашого університету, який став асоційованим членом Експертної ради студентства закладів вищої освіти при Комітеті Верховної Ради України.

Студент Факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, спеціальності 014 "Середня освіта "Українська мова та література та практична психологія" став єдиним студентом з Кіровоградщини, що представляє область у складі Експертної ради.

ЕРС при Комітеті Верховної Ради України покликана забезпечити правові гарантії студентів, а також стати ініціатором нових проектів, які будуть розглянуті на найвищому державному рівні.

Даниїл працюватиме у робочій групі з питань розширення й забезпечення прав студентства та студентських самоврядувань, головним завданням якої є розширення прав Органів студентських самоврядувань, залучення та зацікавлення студентства у розвитку спільноти та відбудові України.

Даниїл є активним учасником волонтерських заходів та членом студентської ради ЦДУ ім. В. Винниченка.