Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

імені К. Д. Ушинського

e-mail:[email protected]

Анотація

Стаття присвячена проблемі визначення педагогічних умов підготовки майбутніх педагогів у системі вищої школи. Обґрунтування педагогічних умов підготовки вчителів музики пов’язано з організацією навчального творчого середовища, орієнтованого на активізацію потенціалу особистості студентів та стимулювання їх ініціативності до вокальної діяльності.

Ключові слова: педагогічні умови, вокальна майстерність, організація навчального середовища, стимулювання ініціативності майбутніх вчителів, активізація творчого потенціалу.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Абульханова-Славская К. А. Деятельность и психология личности: монография / К. А. Абульханова-Славская. – М.: Наука, 1980. – 335 с.

2. Антонюк В. Г. Вокальна педагогіка (сольний спів): підручник / В. Г. Антонюк. – К.: Віпол, 2007. – 174 с.

3. Богоявленская Д. Б. Психология творческих способностей / Д. Б. Богоявленская. – М.: «Академия», 2002. – 302 с.

4. Гринь Л. О. Діагностика сформованності вокального голосу майбутнього актора музичнодраматичного театру: методичні рекомендації / Л. О. Гринь; заг. ред. Г. В. Локарєва. – Запоріжжя: ЗНУ, 2011. – 48 с.

5. Гринь Л. О. Методичні рекомендації до курсу «Вокал» / уклад.: Л. О. Гринь. – Запоріжжя: Дніпровський металург, 2008. – 28 с.

6. Доронюк В. Основи вокальнопедагогічної творчості вчителя музики: навчальний посібник для викладачів і студентів вищих навч. закладів і вчителів музики шкіл різного типу / В. Доронюк, М. Сливоцький. – Івано–Франківськ: Видавничо-дизайнерський відділ ЦІП, 2007. – 306 с.

7. Стахевич О. Основи вокальної педагогіки. Курс лекцій: навч. посіб. для студентів диригентсько-хорових факультетів музичних і педагогічних вузів // Харківська держ. академія культури; Сумський держ. педагогічний ун-т. ім. А. С. Макаренка. – Х.: ХДАК, 2002. Ч. 1: Природньо-наукові теорії сольного співу / О. Стахевич. – Х.: ХДАК, 2002. – 92 с.