Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

КУЛЬТУРА І СУСПІЛЬСТВО: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ЗАКОНОМІРНОСТІ РОЗВИТКУ

КОРОТКОВ Анатолій Єгорович –

народний артист України, професор, професор

кафедри музичного мистецтва і хореографії

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

e-mail [email protected]

Анотація

В статті розглядається проблема управління сферою культури та мистецтва, що є важливим напрямом соціальної політики держави, що багато в чому визначає комфортність мешкання населення. Розкрито роль та функції культурної політики в суспільстві. Зазначено різні культурні установи і організації, що здійснюють виробництво і поширення цінностей культури.

Ключові слова: культура, культурна політика, культурні цінності, культурна діяльність, управління у сфері культури і мистецтва.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Блоховцова Г. Г. Створення сприятливого психологічного клімату в трудовому колективі як ефективний метод управління / Г. Г. Блоховцова // Наукове забезпечення агропромислового
комплексу: збірка. – K.: Антиквар, 2016. – С. 526– 527.

2. Єрасов Б. С. Соціальна культурологія / Б. С. Єрасов. – K.: Аспект-Пресс, 2000. – С. 304– 331.

3. Пікельна B. C. Управління школою / В. С. Пікельна. – X.: Основа, 2004. – Ч. 1. – 112 с.

4.Система муніципального управління: підручник для вузів / В. Б. Зотов / під ред. В. Б. Зотова. – СПб.: Лідер, 2005. – 493 с.

5. Туленков М. В. Організаційна взаємодія в системах соціального управління (соціологічний аналіз): [монографія] / М. В. Туленков. – К.: ІПК ДСЗУ, 2005. – 222 с.

6. Чиркин В. Є. Державне і муніципальне управління: підручник / В. Є. Чиркин. – М.: Юрист, 2003. – 320 с.