Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ДИДАКТИЧНІ ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЕКОНОМІКИ ЗАСОБАМИ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ЦИПІНА Діана Савеліївна –

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов та перекладу

Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця,

Анотація

Автором обґрунтовано доцільність розвитку полілогічного мовлення майбутніх фахівців з економіки засобами іноземної мови. Розроблено і запропоновано комплекс дидактичних засобів, що сприятимуть ефективному полілогічному спілкуванню в професійній діяльності економістів; рекомендовано його впровадження в навчальні дисципліни професійної підготовки майбутніх економістів з метою підвищення їхньої комунікативної компетентності.

Ключові слова: дидактичні засоби, іноземна мова, колективне спілкування, полілог, полілогічне спілкування, професійна діяльність.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Казарцева, О. М. Культура речевого общения: Теория и практика обучения: учеб. пособие для студентов вузов / О. М. Казарцева. – М.: Флинта; Наука, 1998. – 196 с.

2. Пассов Е. И. Коммуникативный метод обучения иноязычному говорению. – 2-е изд. / Е. И. Пассов. – М.: Просвещение, 1991. – 223 с.

3. Пассов Е. И. Программа-концепция коммуникативного иноязычного образования. Концепция развития индивидуальности в диалоге культур. – М., 2000. – 172 с.

4. Сусов И. П. Введение в теоретическое языкознание. Электронный ресурс. / И. П.Сусов // Лингвистическая гостиная. – Тверь: www//vestnikrsuh.ru/39/nv.html.

5. Тумина Л. Е. Эффективная коммуникация: история, теория, практика Текст: словарьсправочник / Л. Е. Тумина. – М.: Олимп, 2005. – 960 с.