Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ФОРМУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

ЯЗЛОВЕЦЬКА Оксана Валентинівна –

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту

Центральноукраїнського державного педагогічного

університету імені Володимира Винниченка

Анотація

У статті визначено особливості формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичної культури на етапі їх професійно-педагогічної підготовки, уточнено сутнісно-змістовну характеристику феномена педагогічної майстерності вчителя фізичної культури.

Ключові слова: фізична культура, педагогічна майстерність, педагогічна майстерність майбутнього вчителя фізичної культури, психолого-педагогічні дисципліни, професійна підготовка.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Виленский М. Я. Содержание образования по физической культуре как условие его гуманитаризации / М. Я. Виленский, B. B. Черняев // Научные труды. Серия: Психолого-педагогические науки. – М., 1999. – C. 62–77.

2. Зубанова Н. Ю. Формування професійнопедагогічної спрямованості особистості майбутнього вчителя фізичної культури: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. наук з фіз. вих. і спорту: спец. 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення» / Н. Ю. Зубанова. – Волинський державний університет ім. Лесі Українки. – Луцьк, 1999. – 17 с.

3. Матвійчук Т. Ф. Формування педагогічної майстерності майбутніх учителів фізичного виховання у процесі професійної підготовки: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук: спец. 13.00.04 «Теорія і методика професійної осві-ти» / Т. Ф. Матвійчук. – Вінниця, 2015. – 20 с.

4. Огульчанский В. А. Формирование профессионально-педагогического мастерства специалистов физической культуры и спорта на
этапе вузовского образования: дис. ... канд. пед. наук: 13.00.08 / Огульчанский Владимир Алексеевич. – Волгоград, 2004. – 188 с.

5. Папуча В. М. Формування педагогічної майстерності майбутнього вчителя фізичного виховання в процесі фахової підготовки: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук: спец. 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» / В. М. Папуча. – Запоріжжя, 2010. – 20 с.

6. Цьось А. В. Сучасні технології викладання спортивних дисциплін: навч. посіб. / А. В. Цьось, Г. В. Балахнічова, Л. В. Заремба. – Луцьк: ВНУ ім. Лесі Українки, 2010. – 132 с.