Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА В КОНТЕКСТІ ПРОБЛЕМНО-РОЗВИВАЮЧОГО НАВЧАННЯ

ГРОЗАН Світлана Вікторівна –

кандидат педагогічних наук, старший викладач

кафедри музичного мистецтва і хореографії

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

Анотація

У статті розглядаються питання інструментальної підготовки майбутнього вчителя музичного мистецтва в контексті проблемно-розвиваючого навчання, що зумовлює розвиток музичного мислення майбутнього педагога.

Ключові слова: музичне мислення, проблемно-розвиваюче навчання, майбутній вчитель музичного мистецтва.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Арчажникова Л. Г. Профессия – учитель музыки: книга для учителя / Л. Г. Арчажникова. – М.: Просвещение, 1984. – 111 с.

2. Брушлинский А. В. Психология субъекта / А. В. Брушлинский. – М. : Институт психологии РАН; изд-во «Алетейя», 2003. – 272 с.

3. Готсдинер А. Л. Музыкальная психология / А. Л. Готсдинер. – М., 1993. – 185 с.

4. Гребенюк О. С., Гребенюк Т. Б. Основы педагогики индивидуальности: учеб. пособие / О. С. Гребенюк, Т. Б. Гребенюк. – Калининград, 2002. – 572 с.

5. Креативная педагогика: методология, теория, практика / Под ред. Ю. Г. Круглова. – М.: Альфа, 2002. – 240 с.

6. Педагогический энциклопедический словарь / Гл. ред. Б. М. Бим-Бад. – М., 2002. – 1123 с.