Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ОСОБЛИВОСТІ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ДОШКІЛЬНИКІВ З ЗАТРИМКОЮ ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ

КОТЕЛЯНЕЦЬ Юлія Сергіївна –

кандидат педагогічних наук, старший викладач

кафедри методик дошкільної та початкової освіти

Центральноукраїнського державного педагогічного університету

імені Володимира Винниченка

е-mail:[email protected]

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Бодалев А. А. Психология о личности. / А. А. Бодалев – М: Изд. Московского университета, 1988. – 321 с.

2. Выготский Л. С. Основные проблемы современной дефектологии / Л. С.Выготский // Собрание сочинений. – М.: Педагогика, 1983. – 453 с.

3. Егорова Т. А. Педагогическая помощь родителям в формировании отношения к миру у старших дошкольников с задержкой психического развития. / Т. А. Егорова: автореф. канд. дисс. – СПб., 2006. – 23 с.

4. Лисина М. И. Проблемы онтогенеза общения./ М. И. Лисина – М.: Педагогика, 1986. – 654 с.

5. Сабат Н. Соціально-педагогічний аспект інклюзивного навчання/ Н.Сабат // Соціальний педагог. – 2008 – №3. – С. 42–46.

6. Слепович Е. С. Некоторые особенности общения дошкольников с задержкой психического развития / Е. С. Слепович // Генетические проблемы социальной психологии. – Минск, 1985. – Віп 6. – С 67-80.

7. Улъенкова У. В., Дмитриева Е. Е. Влияние общения со взрослым на формирование у ребенка общей способности к учению / Улъенкова У. В., Е. Е.Дмитриева // Начальная школа, 2004. – № 2. – С 56-89.